Amazic

onderdelenshop24.com

FC VVC - Club Informatie / Nieuws

GOPA is belangrijk voor FC VVC

Jarenlang is “oud papier lopen” al een onderdeel van onze vereniging. Een paar keer per jaar sta je als team in gedeeld. Het schema is ver van te voren bekend en terug te vinden op de site. De opbrengsten zijn belangrijk voor onze club. En daarom is het belangrijk dat iedereen zijn steentje bijdraagt.

GOPA Oudpapier

Gelukkig zijn er een groot aantal VVC-ers die dit oppakken, soms is het “lastig” om het rond te krijgen. Als bestuur hechten wij eraan om bij aanvang van het seizoen iedereen nog een keer te wijzen op de afspraak;

Ieder senioren team (veld en zaal) team wordt per seizoen 2 a 3 x ingedeeld om papier te lopen.  Het schema is terug te vinden op de site van FC VVC onder GOPA schema. Ieder team is zelf verantwoordelijk voor het leveren van het juiste aantal lopers. Bij het verstek laten gaan of te weinig mensen leveren  worden de kosten voor het verzorgen van invallers verhaald op het team.  

Nieuw GOPA Kalender 2017-2018

Kleine moeite maar belangrijke bijdrage voor FC VVC.
Namens bestuur FC VVC

Rayer Healthcare Shockwave2

Midgetvoetgolf V1

Orries Bar Restaurant

20102018 Pancratius uit

FCVVC1 Programma 2018 -  2019

Hoofdsponsor FC VVC 1 - Loogman Carwash

Loogman Hoofdsponsor FCVVC

Algemeen Jeugdsponsor - Clean Trend b.v.

CleanTrend

Lid worden FC VVC

BN Nieuwsbrief

Routeplanner naar Sportcomplex FC VVC

Sportcomplex FC VVC
Montreallaan 1
2152 KH Nieuw Vennep
T:0252-682635
E:

FC VVC - Kleine Moeite Groot Gebaar

Fysio Cura Plaza

FC VVC Sponsoring 2018

OnzeClubWinkel 2018

VGV